Elementor #2716

Sport

Wspieramy aktywny tryb życia,
promujemy sportowe inicjatywy.

Sporty letnie

Żar sportowej rywalizacji: Letnie dyscypliny w pełnym blasku.

Kolarstwo Górskie

Enduro Trails to trasy rowerowe dla osób szukających ekscytacji i wyzwań. Zróżnicowany teren obejmuje strome zbocza, kamieniste ścieżki i lasy. Wymagają umiejętności, strategii i wytrzymałości, zapewniając niezapomniane przeżycia w naturze.

Rowery szosowe

Oferują malownicze krajobrazy i wyzwania dla pasjonatów kolarstwa, prowadząc przez malownicze wioski i pagórkowate tereny. Dzięki różnorodności tras, możesz dostosować swoje treningi do własnych umiejętności i preferencji, ciesząc się pięknem otaczającej przyrody.

Turystyka Piesza

Pozwala zanurzyć się w ciszy i spokoju górskich szlaków, umożliwiając podróżnikom odnalezienie wewnętrznego spokoju. W tych okolicach popularne są np. Szyndzielnia i Szczyrk.

Biegi Górskie

Biegi górskie to wyjątkowa forma biegania, która angażuje nie tylko siłę i wytrzymałość, ale również umiejętność radzenia sobie z różnorodnym terenem.

Tereny Rekreacyjne

W okolicy Hotelu na Błoniach znajduje się lotnisko w Aleksandrowicach, wokół którego biegnie ścieżka rowerowa. To idealna okazja do jazdy na rolkach. Jest również skatepark, czy popularna błonia.

Sporty zimowe

Błękity śniegu i lodowe zmagania.

Narty i Snowboard

Dla wielu miłośników adrenaliny snowboard czy narty są nie tylko sposobem na aktywny wypoczynek, ale także formą doskonalenia umiejętności na śnieżnych stokach.

Skitouring

Narciarstwo wysokogórskie, to pasjonująca forma aktywności w zimie, pozwalająca na eksplorację terenów górskich z dala od tras narciarskich.

Narciarstwo Biegowe

Poprawia kondycję fizyczną, ale również pozwala cieszyć się pięknem zimowej przyrody. Idealny sposób na aktywny wypoczynek dla osób w każdym wieku, umożliwiając eksplorację malowniczych terenów i poprawę wydolności fizycznej.

Biegi Górskie

To sport wymagający zarówno siły, jak i wytrzymałości, oraz umiejętności technicznych, co sprawia, że jest to wyzwanie dla każdego entuzjasty sportów zimowych.

Trasy

Wybieraj spośród najlepszych tras, stworzonych z myślą o Tobie.

Dębowiec

Dystans: 2500m

Średnie pochylenia: 12.5%

Spadek: 311m

Enduro Trails

Cygan

Dystans: 2600M

Stopień pochylenia: 11.8%

Spadek: 303m

Enduro Trails

Gondola

Dystans: 2000m

Stopień pochylenia: 12%

Spadek: 240m

Enduro Trails

SahAira

Dystans: 1740m

Stopień pochylenia: 11,2%

Spadek: 195m

EnduroTrails

rower

Dystans: ~32km

Czas: ~6-7h

Rower Szosowy

Zimowy sport

Dystans: ~32km

Czas: ~6-7h

Rower Szosowy

Szukasz noclegu?

Po dniu pełnym wrażeń i pozytywnych emocji potrzebujes odpoczynku, a nasz hotel może Ci to zapewnić! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi partnerzy